By continuing to use our site, you agree to the placement of cookies on your device. If you choose not to receive our cookies, we cannot guarantee that your experience will be as fulfilling as it would otherwise be.
Youtube Facebook Instagram Whatsapp
en

תאורה אדריכלית

תועלות הפרויקט

 • שיפור תדמית החברה

  להאיר את הבניין שלך בתאורת לד אדריכלית / עיצובית הינה אחת הדרכים הכי יעילות לשיפור הניראות והתדמית של הבניין בו שוכנת חברתך. בהשקעה יחסית נמוכה לקוחותיך יתרשמו ממראה בניין מפואר, מרגש ויוצא דופן מכלל הבניינים בסביבתך.

 • עלייה בהכנסות וברווחיות

  לא פעם הוכח שתאורה מחמיאה יכולה לסייע רבות בשיפור המודעות לתדמית חברתך. אם התדמית שאתם משדרים ללקוחותיכם הינה מרשימה ויוקרתית , לקוחות ירצו לעבוד איתכם ואף יהיו מוכנים לשלם יותר עבור המוצרים או השירותים אותם אתם מציעים.

 • צור חוויה בלתי נשכחת

  חוויה מרגשת תיחרט בזיכרוננו לתמיד, אם נצליח ליצור חוויה כזאת אצל לקוחתינו הם לא ישכחו אותנו אף פעם. תאורה אדריכלית / עיצובית הינה אחת הדרכים הקלות ביותר לשיווק מרגש ובלתי נשכח.

 • תעצב ותשנה את הניראות של המבנה שלך בכל רגע נתון בלחיצת כפתור

  תאורת LED אדריכלית / עיצובית מודרנית מאפשרת שליטה מלאה בגופי התאורה שמותקנים על המבנה. בעזרת מגוון רחב של מערכות שליטה ניתן לשנות צבעים בכל פיקסל של גופי התאורה האדריכליים ולייצר תנועה ודינמיות של הצבעים. פתרון תאורה אדריכלי מקצועי יאפשר לך לעצב ולשנות את הניראות של המבנה שלך בכל רגע שתרצה, סצנה מיוחדת לכל חג בשנה , לפי עונות השנה או פשוט כי אתה רוצה משהו חדש, מרגש, מרענן. פתרונות התאורה האדריכלית / עיצובית של דיבולייט הינם חלומם של כל מעצב חוץ ופנים.

סיכונים בפרוייקט

 • בחירה של ציוד באיכות ירודה לפרוייקט תגרור הוצאות תחזוקה גבוהות במיוחד

  חשוב לא להתבלבל, ישנם הרבה מוצרים זולים שמוצעים היום בשוק ותמיד יש סיבה למה הם זולים. בממוצע בגוף תאורה אדריכלי ישנם 50 רכיבים שונים וניתן לחסוך בכל אחד ואחד מהם. מספיק שרכיב אחד יפסיק לפעול , הדבר יגרור תיקון יקר ערך במיוחד בגלל הקושי בפעולת ההחלפה של תאורה אדריכלית.

 • תיכנון ועיצוב לקוי יגרום להריסת היופי האדריכלי של המבנה שלך

  מטרתה העיקרית של התאורה האדריכלית / עיצובית הינה להחמיא לקווים הארכיטקטוניים של המבנה שלכם. ללא תיכנון מקצועי של התאורה, יכול להיווצר מצב שהמבנה יראה כגוש מואר וכל הקווים הארכיטקטוניים שלו ימחקו. רק תכנון מקצועי יהפוך חלום למציאות.

 • פיצול הפרוייקט בין מספר ספקים עלול לגרום לכאב ראש גדול אצל המזמין

  רך "טובה" לחסוך עלויות בפרויקט תאורה אדריכלית / עיצובית הינו ע"י פיצול העבודה בין מספר ספקים או קבלנים שונים. הדבר יכול להיות מצויין עד שמשהו קורה.מי אחראי לתאם בין הספקים ? מי אחראי כשיש תקלה ? מי מחליט כשכל אחד מאשים את השני בתקלה ? מי ישלם על הזמן שביזבזת כדי לפתור את בעיה

למה דיבולייט?

עיצוב
תכנון
ייצור
התקנה
שירות
 • תשומת לב לפרטים – צוות מנהלי הפרויקטים שלנו לא רק יימכור לך פתרון , הם ילוו את הפרוייקט לאורך כל הדרך.

 • בשלב הראשון , צוות המעצבים שלנו יקשיב לדרישות שלך ולאיך את חולם לראות את המבנה שלך. לאחר מכן יוצגו בפניך מספר עיצובים לבחירה.

 • בשלב השני , מנהל הפרויקט יכין כתב כמויות מסודר שיכלול בתוכו את כל הרכיבים הנדרשים לביצוע ההתקנה בצורה המהירה והחלקה ביותר.

 • כיוון שאנו מייצרים בעצמינו את גופי התאורה , צוות בקרת האיכות שלנו יוודא שבפרוייקט שלך יותקנו גופים שנבדו באופן עקבי ויסודי.

 • צוותי ההתקנה שלנו עוברים הכשרות תקופתיות בכדי שההתקנה תתבצע בצורה הכי מקצועית תוך דגש על הפרעה מינימלית לך ולעובדים בבניין שלך.

 • טכנולוגיה אמינה וחדשנית מובטחת

  אחד הערכים החשובים שחרטנו על דגלינו כבר בתחילת הדרך,הינו להיות ראשונים בטכנולוגיה וראשונים באיכות. בכדי שפרוייקט יהיה מוצלח, הוא חייב לעבוד בצורה מושלמת לאורך שנים רבות בדיוק באותה איכות כמו ביום סיום ההתקנה. בכדי להבטיח איכות ללא פשרות, מהנדסינו שוקדים שעות רבות כדי לבחור את שותפי הייצור הטובים ביותר שיש לשוק להציע. כמו-כן, תמיד נדאג לשלב את הרכיבים הטכנולוגיים החדשים ביותר שיש.

 • התמורה הטובה ביותר לכסף שלך

  בזכות היותינו מומחים בכל אחד מתחומי העיסוק שלנו, הלקוח מקבל מחיר של יד ראשונה, ללא פערי תיווך באמצע. כאשר לקוח ניגש איתנו לפרוייקט הוא תמיד יקבל תמונה כוללת של כל העלויות – עלות מוצר, עלות התקנה, עלות תצרוכת חשמל, עלות תחזוקה עתידית וכו. בעזרת המידע החשוב הזה, הלקוח יוכל לקבל החלטה כלכלית נבונה שתשרת אותו לאורך שנים רבות.

 • שירות ותמיכה לאחר המכירה

  מנהלי הפרויקטים שלנו ימשיכו ללוות את הלקוח גם לאחר מסירת הפרוייקט. חשוב לנו לוודא שהלקוח מרוצה מהמערכת שהוא רכש ושהוא מנצל אותו ביעילות. תמיד נשתדל להטמיע אפשרות להתחברות מרחוק כדי שנוכל לעזור ללקוח לבצע שינויים בכל רגע נתון מכל מקום בעולם. אנו מאמינים ששירות ותמיכה לאחר המכירה הינם חשובים לא פחות מהפרוייקט

 • מוצרי תאורה מדופלמים ונסיון מוכח

  מוצרים ורכיבים המשמשים אותנו בפרוייקטים, עומדים בתקנים המחמירים ביותר ומאושרים להתקנה בשווקים השונים בעולם. לאורך השנים ביצעה קבוצת Divolight מאות פרוייקטים בתחומים השונים, ולאחר סיום כל פרוייקט הוסקו מסקנות לשיפור עתידי. צוותי המומחים שלנו עוברים הכשרות קבועות כדי שכל הידע שנצבר לאורך השנים ישותף עם הלקוחות של החברה. שילוב מנצח של מוצרים מעולים, נסיון ומקצועיות הינו המתכון להצלחה שלנו.

מוצרים

צור קשר עם הסטודיו שלנו

שלח