By continuing to use our site, you agree to the placement of cookies on your device. If you choose not to receive our cookies, we cannot guarantee that your experience will be as fulfilling as it would otherwise be.
Youtube Facebook Instagram Whatsapp
en

תאורה תעשייתית

תועלות הפרויקט

 • חסכון כלכלי עצום

  בזכות גופי תאורה בעלי יעילות אורית גבוהה במיוחד, מתקבל חסכון של לפחות 75% בתצרוכת החשמל.

 • שיפור בתפוקה של המפעל

  תאורה קונבנציונלית מאבדת במהירות מתפוקת האור שלה ולכן מפעלים רבים סובלים מתאורה לא מספיקה אשר לא עומדת בתקנים. עם תאורת LED חסכונית, רמת ההארה תהיה חזקה יותר לאורך שנים רבות. הוכח שעבודה בתנאי תאורה טובים יותר מגדילה את יכולת הייצור של העובדים.

 • תאורה טובה יותר – תנאיי עבודה טובים יותר

  שימוש בגופי תאורה LED לא רק ישפרו את רמת התאורה במפעל, אלא גם את איכות התאורה במפעל. מקדם מסירות צבע, CRI גבוה יתרום לתאורה נוחה וטבעית יותר לעין האנושית. כמו-כן יכולת כיוון האור ע"י עדשות אופטיות ומגוון רפלקטורים יקטינו משמעותית את רמת הסינוור.הוכח ששיפור תנאיי העבודה משפיעים לטובה על עובדי המפעל ומשפרים את הביצועים של החברה.

 • סטטוס של מפעל ירוק

  כיום ישנה מודעות גדולה לשמירה על איכות הסביבה ומוקצים לכך משאבים רבים מאד.תאורה בטכנולוגיית LED חוסכת באנרגיה, פולטת הרבה פחות חום וכל רכיבי גופי התאורה ניתנים למיחזור קל ויעיל. סטטוס של חברה ירוקה אשר שומרת על איכות הסביבה הינו מהלך לא יקר לשיפור התדמית של החברה או המפעל שלך.

סיכונים בפרויקט

 • בחירה של ציוד באיכות ירודה לפרויקט תגרור הוצאות תחזוקה גבוהות במיוחד

  ישנם הרבה מוצרים זולים המוצעים היום בשוק ותמיד ישנה סיבה למה הם זולים. בממוצע בגוף תאורת LED ישנם 50 רכיבים שונים, וניתן לחסוך בכל אחד ואחד מהם.מספיק שרכיב אחד יפסיק לפעול, הדבר יגרור תיקון יקר ערך ועצירה של תהליך העבודה.

 • פיצול הפרויקט בין מספר ספקים עלול לגרום לכאב ראש גדול אצל המזמין

  דרך "טובה" לחסוך עלויות בפרויקט תאורה לתעשייה הינה ע"י פיצול העבודה בין מספר ספקים או קבלנים שונים. הדבר יכול להיות מצויין עד שמשהו קורה.......מי אחראי לתאם בין הספקים ? מי אחראי כשיש תקלה ? מי מחליט כשכל אחד מאשים את השני בתקלה ?מי ישלם על הזמן שביזבזת כדי לפתור את בעיה?

 • פגיעה בתנאיי העבודה ובתפוקה של המפעל

  תקלות חוזרות של מערכות התאורה יכולות להתבטא בירידה מהירה של רמת התאורה, ריצוד והיבהוב של מקורות האור ואף הפסקת עבודה כללית. הנ"ל יגרום לסביבת עבודה פחות טובה ואף יכול לפגוע בתפוקת העבודה של המפעל. כמו-כן, גופי תאורה שאינם עומדים בתקנים השונים יכולים לפגוע בריאותית בנוכחים במפעל.

 • פרויקט החלפת תאורה ללא תיכנון מקצועי

  ביצוע פרויקט החלפת תאורה ללא תיכנון מקצועי יכול להוביל לרמת תאורה לא מספיקה ולא אחידה. ללא שימוש נכון ויעיל במכווני אור כגון, רפלקטורים או עדשות אופטיות, יגרום לתאורה מסנוורת וביזבוז חשמל מיותר עקב הצורך בהתקנה של גופי תאורה עוצמתיים יותר.התקנה של גופי תאורה בסביבה שאינה מתאימה תגרום לאחוז תקלות גבוה וירידה בשטף האור.

 • בחינת נכונות הפרויקט בטווח קצר מדי

  לא פעם שמענו את המשפט: "מה שזול בסוף יוצא יקר", חשוב להסתכל על פרויקט התייעלות אנרגטית בטווח ארוך. לפעמים מוצר יקר יותר יוכל לחסוך יותר, ולכן נוכל להחזיר את הפרש ההשקעה בתוך זמן קצר ולאורך השנים להרוויח הרבה יותר מהחסכון באנרגיה. בנוסף, מוצרים יעילים יותר, לרוב יהיו אמינים יותר מה שיקנה רווח עודף אל מול מוצרים זולים לאורך השנים.

למה דיבולייט?

סקר
תיכנון
ייצור
התקנה
שירות
 • תשומת לב לפרטים – צוות מנהלי הפרויקטים שלנו לא רק יימכור לך פתרון , הם ילוו את הפרויקט לאורך כל הדרך.

 • בשלב הראשון , צוות המהנדסים ויועצי תאורה שלנו יקשיבו לדרישות הלקוח ויאפיינו רשימה מסודרת של מדדי הצלחה.

 • שלב השני יתבצעו מספר חישובי תאורה תוך דגש על קבלת חיסכון מירבי הן בהוצאות החשמל והן בהוצאות ההתקנה.

 • בשלב השלישי, מנהל הפרויקט יכין כתב כמויות מסודר שיכלול בתוכו את כל הרכיבים הנדרשים לביצוע הפרויקט בצורה המהירה והחלקה ביותר.

 • בשלב הרביעי, נכין תכנית כלכלית מסודרת לבחינת נכונות פרויקט ההתייעלות.

 • כיוון שאנו מייצרים בעצמינו את גופי התאורה, צוות בקרת האיכות שלנו יוודא שבפרויקט שלך יותקנו גופים שנבדקו באופן עקבי ויסודי.

 • צוותי ההתקנה שלנו עוברים הכשרות תקופתיות בכדי שההתקנה תתבצע בצורה הכי מקצועית תוך דגש על הפרעה מינימלית לך ולעובדים שלך.

 • כיוון שהפרויקטים שלנו מתבצעים ע"פ חישובי תאורה מקדימים, תמיד נוכל לצפות את התוצאה שתתקבל בסוף הפרויקט. צוות בקרה מדופלם יוודא בסוף הפרויקט שהתוצאות שהתקבלו בשטח תואמות למה שתוכנן בחישובי תאורה.

 • טכנולוגיה אמינה וחדשנית מובטחת

  אחד הערכים החשובים שחרטנו על דגלינו כבר בתחילת הדרך, הינו להיות ראשונים בטכנולוגיה וראשונים באיכות. בכדי שפרויקט יהיה מוצלח, הוא חייב לעבוד בצורה מושלמת לאורך שנים רבות בדיוק באותה איכות כמו ביום סיום ההתקנה. בכדי להבטיח איכות ללא פשרות, מהנדסינו שוקדים שעות רבות כדי לבחור את שותפי הייצור הטובים ביותר שיש לשוק להציע. כמו-כן, תמיד נדאג לשלב את הרכיבים הטכנולוגיים החדשים ביותר שיש

 • התמורה הטובה ביותר לכסף שלך

  בזכות היותינו מומחים בכל אחד מתחומי העיסוק שלנו, הלקוח נהנה ממחיר של יד ראשונה, ללא פערי תיווך באמצע. כאשר לקוח ניגש איתנו לפרויקט הוא תמיד יקבל תמונה כוללת של כל העלויות – עלות מוצר, עלות התקנה, עלות תצרוכת חשמל, עלות תחזוקה עתידית וכו. בעזרת המידע החשוב הזה, הלקוח יוכל לקבל החלטה כלכלית נבונה שתשרת אותו לאורך שנים רבות.

 • תקופת החזר השקעה ROI קצרה במיוחד

  לקוחותינו נהנים מתקופת החזר השקעה קצרה במיוחד בזכות שימוש בגופי התאורה החדשים והיעילים ביותר שקיימים היום בשוק. תקופת החזר ההשקעה בממוצע תנוע בטווח של 10-18 חודשים בלבד .לקוחות שבחרו ללכת לפרויקט התייעלות אנרגטית עם דיבולייט נהנו מתשואה שנתית אדירה של 30% ומעלה.

 • מגוון מודלים כלכליים

  דיבולייט מציעה מגוון מודלים כלכליים ללקוחותיה כך שכל אחד יוכל לבחור את הדרך הנוחה לו להתייעלות אנרגטית מירבית. בזכות המודלים הכלכליים, לקוחותינו נהנהים ממחירים נוחים, אפשרות של מעבר לתאורת LED ללא עלות ואפילו אפשרות להינות מהחסכון כבר מהיום הראשון.

מוצרים

צור קשר עם מחלקת ההנדסה שלנו

שלח